Haber

Gappi, “Sadan Hoca bizim eşsiz miraslarımızdan biri”

Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaaağaçlı’nın evlatlık oğlu, gazeteci, yazar, akademisyen, hocalar hocası. Şadan Gökovalı, aramızdan ayrılışının ikinci yılında özlem, minnet ve saygıyla anılıyor.

İzmir Gazeteciler Cemiyeti Lideri Dilek Gappi; Şadan Gökovalı’nın Türk aydın ve gazetecilik hayatında eşsiz izler bıraktığını söyledi.

Dünyayı Aydınlatan Hikmet

Bilge kişiliğiyle dünyayı aydınlatan seçkin isimlerden biri olan Gökvalı’nın hatırasını her zaman yaşatacaklarını belirten Gappi, şöyle devam etti:

Ömrünü keyifler ve güzelliklerle geçiren, arkasında güzel eserler bırakan Gökovalı’yı sevgiyle anmaya devam edeceğiz. İnsan olmanın erdeminin kapılarını aralayan, bir Türk ustası olan, derin bilgeliğiyle içimizi ısıtan hocamızın hatıralarını her zaman yaşatacağız.

Şadan Gökovalı, İzmir Gazeteciler Cemiyeti’nin en eşsiz miraslarından biridir. Her dinlediğinizde sizi kendine hayran bırakacak bilge kişilik, sonsuza kadar onurumuz olacak.

Doğaya, bilime ve sanata olan duyarlılığıyla yüzlerce öğrenci yetiştiren ve evreni armağan eden değerli hocam bu dünyada derin izler bırakmanın huzuru içinde uyusun.

Kaynak: (BYZHA) – Beyaz Haber Ajansı

caycumaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu